Nakupte s 35% slevou šperky s drahokamy a přívěsky na náramky. V košíku použijte slevový kupón ROYALMANIE.

Blíží se Vánoce, ozdobte se tematickými šperky

Vánoce tu jsou už za pár týdnů. S nimi je spojený hlavně shon i tradiční velký úklid. Nakupujete dárky pro všechny blízké, plánujete, co budete vařit a snažíte se co nejpečlivěji vyzdobit váš domov vánočními dekoracemi. Nezapomněli jste na něco? Na sebe! Zastavte se a udělejte si radost drobným šperkem, kterým sebe a svoje děti ozdobíte na Štědrý večer. Zalíbí se vám stříbrné náušnice ve tvaru vločky, nebo vyberete roztomilého andělíčka? 


Vánoční náušnice a prsteny

Adventní náladu vnímáme všude kolem nás. Ulice zdobí zářivé tematické osvětlení, náměstím dominují krásně ozdobené vánoční stromky. Na tohle období se těšíme z celého roku nejvíc. Záleží nám na tom, abychom si ho s našimi blízkými užili a zachytili i ty nejmenší momenty z jedinečné atmosféry Vánoc. Proto jsou i šperky s vánočními motivy, a zimním obdobím obecně, velmi oblíbené. Krásně se třpytí, stejně jako čerstvě napadaný sníh, a připomínají nám ty nejkrásnější chvíle. Stříbrné náušnice s vločkami navíc můžete nosit celou zimu, vždy vás rozzáří a dodají tu správnou náladu. Doplnit je může přívěsek s vločkou nebo brož s tvarem sněhové vločky.

Vločka


Prsten s mašlí i stříbrný přívěsek s andělem

Pravou náladu Vánoc rozezníte roztomilými šperky s motivem vánočního stromku, nebo jemným prstenem s barevnou mašlí. Takové se hodí i pro ty nejmenší, prsten s mašličkou se dá navíc nosit klidně po celý rok. Pokud hledáte něco decentního, přívěsek s andělem máme v naší nabídce v různých provedeních. Přívěsek anděl strážný může být vaší ozdobou nejen během období vánočních svátků.

Anděl


Zaměřte se na barvu kamene

Kromě konkrétních motivů, které máme s těmito svátky spojené, můžete zvolit i takové šperky, kterým dominuje kámen v barvě Vánoc. Náušnice se zeleným kamenem nebo prsten s červeným kamenem krásně podtrhne vaši krásu a doplní váš slavnostní outfit. I o takových špercích samozřejmě můžeme říci, že se hodí po celý rok. V našem sortimentu najdete hned několik rozmanitých variant pro náušnice, visací přívěsky a stříbrné prsteny.

Korálek - hvězdy


Šperk jako dárek pro stromeček

Nejlepší dárky pro ženy jsou ty, které se třpytí a zároveň podtrhnou jejich krásu. A to ať už vybíráte šperky pro své blízké, nebo hledáte inspiraci sami pro sebe. V naší nabídce máme šperky, které potěší každou ženu, a to bez ohledu na její věk. Máme dětské náušnice pro ty nejmenší, náročně propracované prsteny ze 14 karátového zlata Vermeil, soupravy šperků i stříbrné přívěsky a korálky pro náramky. Jednotlivé korálky nebo přívěsky můžete darovat dané osobě pravidelně. 

Korálek - vločky

Užijte si vánoční čas v klidu a hlavně s těmi, které máte nejraději. Přes všechny přípravy a nákupy ale nezapomínejte na sebe a odměňte se krásným šperkem.