Nakupte s 30% slevou. V košíku použijte slevový kupón MDZ2024 a pro zákazníky ze Slovenska MDZ2024SK.

Moonstone

Měsíční kámen je živcový minerál odhalující neprůhlednost s lesknoucím se bílým povrchem známým jako chatoyancy „kočičí oko“ – pohybující se pás světla. Někteří tomu říkají adularescence pro jeho tajemnou záři, která mění polohu pokaždé, když se kámen pohne. 

Co jsou to měsíční šperky? A proč nesmí chybět ve vaší šperkovnici?

MAGIE MĚSÍCE: POHLED NA ŠPERKY MĚSÍČNÍHO KAMENE

V ponuré noci, kdy měsíc září nejjasněji, se kolem míjí závoj tenkých mraků. Okouzlující hra světla, kterou měsíc dává mrakům, je zobrazena v mléčné, namodralé iridiscenci a toto kouzlo je kouzlo měsíce viděného na měsíčním kameni.

Je staré jako měsíc a má mystický dar. Udržuje naše vnitřní pravdy, dřímající pod svým perleťovým pláštěm a s jeho rázností vycházejí na světlo skryté kousky duše. Vzhledem k tomu, že naše spojení s Měsícem je již dlouho zakořeněno v čase, jsme trvale spojeni s jeho různými tvářemi. Měsíční kámen, korunovaný jako jiskra pro vášeň milenců, ochranný talisman cestovatelů, prostředek pro předpovědi a způsob osvícení, je plátkem měsíčních sil, který můžete nosit.


 

LESK MĚSÍČNÍHO KAMENE

Měsíční kámen je živcový minerál odhalující neprůhlednost s lesknoucím se bílým povrchem známým jako chatoyancy nebo „kočičí oko“ – pás světla, který se pohybuje. Někteří tomu říkají adularescence pro jeho tajemnou záři, která mění polohu pokaždé, když se kámen pohne. Měsíční kámen lze vidět v jemných odstínech modré, bílé, broskvové, šedé a křiklavého druhu zvaného Duhový měsíční kámen. V dávných dobách se vyprávěly příběhy o tom, jak lidé vidí krémově v měsíčních kamenech stříbrnou brilanci od srpku měsíce po odcházející fáze měsíce.


 

KÁMEN CESTOVATELŮ

Brilantní měsíční drahokam je znám také jako kámen cestovatelů. Ti, kteří cestují v noci nebo po vodě, jsou chráněni zejména tehdy, svítí-li měsíc. Již v dávných dobách se vědělo, že měsíční kámen pozvedává energii naděje a proto se nosí jako talisman na ochranu cestovatele a posílení jeho osobnosti. Pro ty, kteří neustále cestují, kromě toho, že ho můžeme mít na sobě jako krásný drahokam, můžete si jeden umístit do přihrádky auta v palubní desce pro plynulou jízdu a zabránit zuřivosti na silnicích.


 

KÁMEN LÁSKY

Měsíční drahokam není jen symbolem lásky pro svou nebeskou krásu, ale také pro svůj léčivý účinek. Měsíční kámen umožňuje srdci vidět a hluboko cítit. Je to krystal pro novou lásku, všeobjímající drahokam pro skrytou lásku a talisman pro usmíření milovaných, kteří měli vztek, když se rozešli.
Měsíční kámen je také klenotem vášně a sexuality. Když se nosí při milování během úplňku, těla se synchronizují s lunárním cyklem. Některé ženy měsíční kámen používají jako krystal věrnosti a plodnosti.


 

ŠPERKY Z MĚSÍČNÍHO KAMENE

Nová doba představila různé drahokamy, které nás vedou na našich jedinečných cestách. Většina kamenů je prostě příliš strhující na to, aby nebyly v centru pozornosti. Jednoduše pro jejich krásu bylo do výroby šperků začleněno mnoho krystalů a drahých kamenů po celém světě. V dnešní době si však celebrity oblíbily svérázné návrhy šperků z měsíčního kamene, které se nenosí pouze pro módní účely.

Ti kteří si však uvědomují jeho léčivé účinky, vědí, že za jeho duhovým třpytem je něco magického. Šperky z měsíčního kamene jsou známé svým hravým třpytem, jsou celosvětovým fenoménem ​​protože nosí kouzlo měsíce.

Chcete objevit naši kolekci magických měsíčních kamenů? Neváhejte se podívat na naše měsíční šperky a nechte se inspirovat.

♥ Pro více měsíčních šperků klikněte zde ♥